Prodej na sezonu 2024 již zahájen !!

- Cestovní agentura Pavel Vávra - www.chorvatsko.apartmany.net Vaše levné ubytování v Chorvatsku - 

- ubytování v apartmánech - lokalita Chorvatsko Dalmácie poblíž měst : Vodice Šibenik Primošten Rogoznica Trogir Omiš Brela Makarská -

 

chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku

KOMPLETNÍ NABÍDKA apartmány Chorvatsko INFORMACE Chorvatsko a Slovinsko

ÚVODNÍ STRÁNKA

CENÍK 2024 apartmány Chorvatsko

FOTO a VÝLETY

PŘEHLED WWW

VÝHODNÉ NABÍDKY

POPTÁVKA UBYTOVÁNÍ v CHORVATSKU KONTAKT

 

- PŘEVOZ ŽIVÝCH ZVÍŘAT přes hranice do Chorvatska -  

   

Převoz živých zvířat přes hranici je možný pouze s potřebnou veterinární dokumentací o zdravotním stavu zvířat, při čemž psi a kočky musí být označeni mikročipem. Dovoz do pěti domácích mazlíčků lze uskutečnit přes všechny hraniční přechody, zatímco převážení většího počtu zvířat lze uskutečnit pouze přes hraniční přechod, kde je veterinární inspekce.

Když cestujete se svým domácím mazlíčkem, tak jste za něj zodpovědní

Pokud přivážíte svého domácího mazlíčka do Chorvatska, máte veškerou zodpovědnost za plnění podmínek dovozu. Ověřte si, zdali je váš domácí mazlíček včas očkován či přeočkován (revakcinace) a jestli má platný pas nebo veterinární ověření. Pokud váš domácí mazlíček při příjezdu na hraniční přechod nesplňuje tyto požadavky, vstup do Chorvatska vám nemusí bát povolen, případně zvíře může být vráceno do země původu nebo dáno do karantény. Jako majitel zvířete jste povinen uhradit veškeré náklady spojené s provedením tohoto opatření.

Pod domácími mazlíčky, podle Směrnic o veterinárních podmínkách pro nekomerční pohyb domácích mazlíčků se rozumí následující živočišné druhy: psi, kočky, fretka domácí (Mustela pitorius) z rodu kunovitých (Mustelidae), bezobratlovci (kromě včel a raků), ozdobné tropické ryby, obojživelníci, plazi, všechny druhy ptáků (kromě drůbeže) a hlodavci a domácí králíčci.

Maximální počet zvířat

Pod nekomerčním dovozem domácích mazlíčků se rozumí dovážení pěti nebo méně domácích mazlíčků na území Chorvatska. Ti musí být podrobeni dokumentační a identifikační prohlídce celní službou na cestovním terminálu vstupu na území Chorvatska. Takoví domácí mazlíčci se považují za zboží a musí být v doprovodu majitele nebo zmocněné osoby, zodpovědné za zvíře po celou dobu cestování. V případě dovozu více než pěti domácích mazlíčků jde již o komerční dovoz a zvířata podléhají veterinární prohlídce hraničního veterinárního inspektora a musejí vstupovat do země na hraničních přechodech k tomu určených.

Podmínky

V rámci EU potřebuje váš pejsek na cesty Mezinárodní očkovací průkaz, případně pas, v kterém musí být platné očkování proti vzteklině, provedené minimálně před třemi měsíci a váš pes musí být čipován. Tetování v Chorvatsku neuznají.

Pozor, pokud máte psa typu „bull“ plemene a není uznaný FCI, tak do Chorvatska jet s vámi na dovolenou nemůže. Stejně tak nemůžou jet ani kříženci typu „bull“.

Všeobecné podmínky, které se vztahují na dovoz domácích mazlíčků: psů, koček a domácí fretky (jinak domácí tchoř, bílý tchoř, americký tchoř, krotký tchoř,domácí nebo krotká fretka – Mustela pitorius), původem ze zemí členů Evropské unie a zemí s nízkým rizikem mimo Evropskou unii*:
psi, kočky a fretka domácí musí být označeni mikročipem. V případě, že je zvíře označeno mikročipem který neodpovídá ISO Standardu 11784 nebo 11785, ale je jiného typu, majitel nebo zástupce je povinen zajistit odpovídající čtečku, která je potřebná ke čtení mikročipu. Kdykoli totiž musí být umožněno určování jména a adresy majitele zvířete. Číslo mikročipu musí veterinář zapsat do pasu nebo ověření, které majitel či zástupce nosí spolu se zvířetem
mají pas nebo certifikát, vydaný oprávněným veterinářem
jsou očkována proti vzteklině

Bude povolen pohyb zvířatům, která přijíždějí ze zemí Evropské unie a zemí s nízkým rizikem mimo Evropskou unii*, pokud jsou mladší než tři měsíce a nejsou očkována a majitel nebo zástupce má jejich pas a pokud od narození pobývala na stejném místě a nebyla v kontaktu s divokými zvířaty, která mohla být vystavena nákaze, nebo se pohybují v doprovodu matky, na které jsou ještě závislá.

Psi, kočky a domácí fretky, které přicházejí ze zemí s vysokým rizikem*, musí splňovat následující podmínky:
musí být označeny mikročipem
musí mít ověření vydané oprávněným veterinářem nebo při opakovaném vstupu do Chorvatska, pas (psi z Chorvatska)
musí být očkováni proti vzteklině
musí být podrobeni testu neutralizace protilátkami titrace rovné nejméně 0,5 IJ/ml ve vzorku odebraném oprávněným veterinářem, nejméně 30 dní po očkování a tři měsíce před přemísťováním v oprávněné laboratoři, kterou můžete najít na seznamu na následujících internetových stránkách: http//:ec.europa.eu/food/snímal/liveanimals/pets/approval_en.htm.

Předepsané období tří měsíců se nevztahuje na opakovaný vstup domácích mazlíčků na území Chorvatska, jejichž pas potvrzuje, že titrace protilátek s pozitivním výsledkem byla provedena dříve, než zvíře opustilo Chorvatsko.

Zvířata, která se dovážejí ke komerčním účelům a cestují jako zásilka, musí před odbavením prohlédnout veterinář.

Veterinární služba
V Chorvatsku je k dispozici síť veterinárních klinik a ambulancí.    

 

informace jsou převzaty ze serveru http://croatia.hr

NAVRCHOLU.cz

 

cara hnědá ubytování chorvatsko dovolená apartmány šibenik primošten brela baška makarská omiš mimice staniči nemira

 

Telefon rezervace a info :   +420 776 655 470  -  od 8.00-18.00 hod  - Pondělí - Neděle

Telefon rezervace a info :   +420 776 655 472  -  od 8.00-18.00 hod  - Pondělí - Pátek

E-mail :  apartmany.vavra@seznam.cz

Kontaktní formulář - >>ZDE<<

                                              

 

 

- poslední úprava této stránky proběhla: 16. září 2023                                                                        

-  Na našich e-mailových  schránkách je nastavena automatická odpověď o doručení Vašeho e- mailu, která vás informuje o zařazení Vaší poptávky do našeho mail- serveru.  V případě, že neobdržíte obratem tuto zprávu prosíme  o opětovné zaslání  Vaší poptávky.      

Na všechny došlé e-maily odpovídáme v průběhu celého dne !!

Naše další servery  - 

www.apartmany.net

www.chorvatsko.apartmany.net

www.dovolena-apartmany-chorvatsko.cz

www.ubytovani-apartmany-chorvatsko.cz

     

Vaše dovolená v Chorvatsku 2024 - levné ubytování v Chorvatsku 2024 oblast Dalmácie

   

     Your holiday in Croatia 2024  English   Polish   German  Croatia for Your holiday 2024

 Na serveru   www.dovolena-apartmany-chorvatsko.cz   Vám nabízíme levné ubytování přímo od  Chorvatských majitelů v zařízených apartmánech na jaderském pobřeží poblíž lokalit  Šibenik, Primošten,  Rogoznice,  Trogir,  Split,  Omiš, Baška Voda,  Brela,  Makarská. V nabídce naleznete následující místa k Vaší  dovolené  :  Grebaštice, Stupin Čelina,  Vinišče,  Podstrana,  Omiš, Nemira, Staniči,  Vela Luka, Čelina Zavode, Ruskamen,  Lokva Rogoznice, Ivašnjak, Mimice, Marušiči, Pisak, Drašnice. Možnosti výletů, koupání na krásných místech podél  pobřeží  Dalmácie nebo přilehlých ostrovech  Brač, Šolta,  Hvar,  Korčula,  Látovo,  Drvenik,  Zlarin, Prvič a mnoho dalších.  Na  vlastním motorovém člunu se můžete dostat do nejkrásnějších zátok  jaderského pobřeží a většinu ostrovů. Volný čas můžete vyplnit aktivně například: rafting na řece Cetině, potápění, windsurfing, vodní lyžování, parasailing, jízdana vodním skútru, tenis, cvičení, návštěva tobogánu.....